Strona głównaZwiązkiAntonio Banderas zakochany... we własnej żonie

Antonio Banderas zakochany... we własnej żonie

Antonio Banderas chwali się światu, iż znowu się zakochał. Obiektem jego uczuć jest żona Melanie Griffith.
- Sekret naszego małżeństwa polega na tym, iż kochamy się - mówi Banderas. - Pierwsze szaleństwa miłości są już za nami, pokonaliśmy trudności i kryzysy, a teraz otworzyliśmy się na możliwość ponownego zakochiwania się w sobie, ciągle od nowa.

i Griffith pobrali się w 1996 roku. W tym samym roku na świat przyszła ich córka Stella Banderas. Wcześniej Griffith była dwukrotnie żoną Dona Johnsona i raz Stevena Bauera. Z każdym z tych mężczyzn doczekała się po jednym dziecku. Banderas był wcześniej raz żonaty - z Aną Leza. Nie ma innych dzieci.

Największą próbą dla związku Antonio i Melanie było aktorki od leków. W 2009 roku przeszła terapię. Para zakochała się w sobie po raz pierwszy na planie filmu "Zbyt wiele" w 1995 roku.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Hospicja.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Aktywni 50+
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X