Senior.pl - aktywni w każdym wieku

Strona głównaZwiązkiAntonio Banderas zakochany... we własnej żonie

Antonio Banderas zakochany... we własnej żonie

Antonio Banderas chwali się światu, iż znowu się zakochał. Obiektem jego uczuć jest żona Melanie Griffith.
- Sekret naszego małżeństwa polega na tym, iż kochamy się - mówi Banderas. - Pierwsze szaleństwa miłości są już za nami, pokonaliśmy trudności i kryzysy, a teraz otworzyliśmy się na możliwość ponownego zakochiwania się w sobie, ciągle od nowa.

i Griffith pobrali się w 1996 roku. W tym samym roku na świat przyszła ich córka Stella Banderas. Wcześniej Griffith była dwukrotnie żoną Dona Johnsona i raz Stevena Bauera. Z każdym z tych mężczyzn doczekała się po jednym dziecku. Banderas był wcześniej raz żonaty - z Aną Leza. Nie ma innych dzieci.

Największą próbą dla związku Antonio i Melanie było aktorki od leków. W 2009 roku przeszła terapię. Para zakochała się w sobie po raz pierwszy na planie filmu "Zbyt wiele" w 1995 roku.

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

PIĘĆ + TRZY =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • EWST.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Sluchowisko.net
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X